Niemiecka jakość

Nolte Küchen to nowoczesność, która czerpie z tradycji i doświadczenia. Nasza firma została założona w 1958 roku przez Konrada Nolte. Przez ponad 60 lat staliśmy się specjalistami w produkcji mebli kuchennych klasy premium, które dla naszych Klientów są synonimem najwyższej jakości potwierdzonej prestiżowym znakiem „Made in Germany”. O naszej sile świadczą również liczby: dziennie produkujemy ponad 800 kuchni, każda na indywidualne zamówienie, które trafiają do 60 krajów z całego świata. Zatrudniamy blisko 1 100 wysoce wykwalifikowanych pracowników a nasze zakłady produkcyjne zajmują 100 000m2 powierzchni.
Kuchnie Nolte charakteryzują się maksymalną precyzją wykonania. W ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne i w pełni zautomatyzowane maszyny, dzięki którym nasze meble są dopracowane w najdrobniejszych detalach. Sterowane komputerowo urządzenia zapewniają perfekcyjne wykonanie niemożliwe do uzyskania w przypadku drobnej produkcji i pracy ręcznej.

Living in the kitchen

W kuchni toczy się życie: w niej gotujemy, sprzątamy, spędzamy czas z bliskimi. To intensywnie eksploatowana przestrzeń, która wymaga szczególnie starannego zaaranżowania. W kuchniach Nolte możesz skupić się na tym co naprawdę ważne – dajemy Ci pewność, że nasze meble doskonale sprostają nawet najbardziej intensywnemu użytkowaniu. Dzięki najnowocześniejszym technologiom produkcji oraz niezawodnym materiałom nasze kuchnie tworzą funkcjonalną, trwałą i przyjazną przestrzeń do wspólnego życia.   

Kuchnie szyte na miarę Twoich oczekiwań

Kuchnie Nolte są wyjątkowe, tak jak wyjątkowi są nasi Klienci. Każdą z nich tworzymy z myślą o jej przyszłych użytkownikach, dostosowując je do metrażu wnętrza, ale przede wszystkim do  wymagań i oczekiwań domowników. Każda z kuchni Nolte odzwierciedla gusta, osobowość i tryb życia jej właścicieli.

W naszej ofercie znajdziesz aż 191 wariantów frontów w 30 wzorach. Fronty lakierowane w macie i w połysku, szklane, fornirowane, z cementu, o wyglądzie kamienia, betonu czy stali  – tak bogata propozycja pozwala zaprojektować kuchnię idealnie dostosowaną do Twojego gustu i założonego stylu wnętrza. Głębokie kolory, wyjątkowe materiały i unikalne wykończenia powierzchni zapewniają niepowtarzalne doświadczenia zmysłowe i estetyczne. Dzięki naszym projektantom kuchnie Nolte zawsze zachwycają pięknem, doskonałą harmonią i dopasowaniem wszystkich elementów.

Marka Nolte Küchen trzy razy z rzędu: w 2015, 2017 i 2019 roku, głosami konsumentów została wybrana „Najpopularniejszą niemiecką marką mebli kuchennych” w badaniu, które przeprowadził Niemiecki Instytut Badań Jakości Usług (DISQ). Pod uwagę brane były m.in. parametry takie, jak jakość produktów, innowacyjność, serwis, stosunek jakości produktów do ceny. W 2022 w badaniu tego samego instytutu Nolte Küchen zostało docenione tytułem „Najpopularniejszego dostawcy mebli kuchennych”.

Znajdź najbliższy salon w Twojej okolicy Sprawdź