18835874_1368730176551826_3801436728156859966_n

Innowacyjny system MATRIX ART

By | Bez kategorii | No Comments

Nasz innowacyjny system bezuchwytowy MATRIX ART to alternatywa dla tradycyjnych uchwytów oraz systemów wspomagania otwierania. Zapewnia wygodę użytkowania mebli oraz pozwala zachować nowoczesną, gładką powierzchnię frontów. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu szafki i szuflady otwierane są od góry lub od dołu poprzez pociągnięcie frontu. Dodatkowo system możemy wzbogacić unikalnym oświetleniem ledowym EmotionLight.

Bez tytułu

Nolte członkiem Rat für Formgebung/German Design Council

By | Bez kategorii | No Comments

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy członkiem Rat für Formgebung/German Design Council. Tym samym potwierdziliśmy swoją pozycję lidera innowacji i znaleźliśmy się w gronie niemieckich marek o najwyższych kompetencjach w dziedzinie projektowania. To kolejna ważne wydarzenie dla naszej firmy w ostatnim czasie. W marcu, w badaniu przeprowadzonym przez German Institute of Service Quality (DISQ), respondenci wybrali nas najpopularniejszą marką mebli kuchennych w Niemczech.

Living Kitchen 2017 - Küche 12

Targi küchenwohntrends w Salzburgu

By | Bez kategorii | No Comments

Już 10 maja rozpoczną się Targi küchenwohntrends w Salzburgu, na których zaprezentujemy naszą specjalną ekspozycję i fascynujące nowości! Między innymi ceramiczny blat zintegrowany z płytą indukcyjną oraz cementową linię PORTLAND w nowej odsłonie. Wiodącym tematem targów będzie przenikanie się funkcji kuchni i pokoju dziennego, co znajdzie odzwierciedlenie w naszej ekspozycji.

Znajdziecie nas na stoisku C55, zapraszamy od 10 do 12 maja!

nolte_nagroda

Nolte najpopularniejszą marką mebli kuchennych!

By | Bez kategorii | No Comments

Po raz kolejny zostaliśmy wybrani najpopularniejszą marką mebli kuchennych w Niemczech!  W badaniu przeprowadzonym przez German Institute of Service Quality (DISQ) respondenci docenili m.in. bogaty wybór i jakoś naszych produktów, nowoczesną technologię ich produkcji, design oraz materiały. Badani bardzo pozytywnie wypowiedzieli się również na temat cen naszych kuchni i korzystnego stosunku ceny do jakości mebli.

Oferta firm była oceniana według różnych kryteriów. Aż  40% badanych wskazało naszą markę jako najlepszą  pod względem struktury i bogatej oferty produktów. Również jakość naszych mebli została oceniona jako „bardzo dobra: otrzymująca 84.4 punktów. Niewiele mniej, bo aż 81.9 punktów zdobyliśmy za materiały oraz technologię produkcji. Po podsumowaniu wyników ze wszystkich kategorii,  otrzymaliśmy średni wynik 79.1 punktu, co dało nam 1 miejsce i tytuł najpopularniejszej niemieckiej marki z pośród 23 firm biorących udział w badaniu.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że otrzymaliśmy po raz drugi z rzędu to wyróżnienie. Wyniki badania wykazały, że wybór Nolte Küchen jest doskonałą decyzją pod wieloma względami” – powiedział Eckhard Wefing, Nolte-CEO.

Więcej informacji na temat badania: https://www.nolte-kuechen.de/de/blog/nolte-kuechen-deutschlands-beliebteste-kuechenmarke

Portland_jasnoszary

Cementowe fronty w loftowej stylistyce

By | Bez kategorii | No Comments

Fronty z linii Portaland powstają poprzez ręczne nakładanie warstwy cementu na panel, który następnie jest zabezpieczany lakierem. Dzięki temu są unikalne oraz posiadają wyczuwalną strukturę. Ich surowa, industrialna stylistyka będzie współgrać z architekturą wnętrza, m.in. wysokimi sufitami i dużymi oknami. Fronty Portland są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: jasnoszarym i ciemnoszarym.